середа, 15 січня 2014 р.

Чи підтримали кияни Євромайдан?


Для мене очевидно, що підтримали, але вже не раз і не двічі на різних форумах і в блогах мені доводилося стикатися з твердженнями, що ні, не підтримали .
Чи справді сплеск протестної активності в столиці нашої Батьківщини - справа рук виключно жителів західних регіонів, який наштовхується на опір киян? Чию сторону в протистоянні між опозицією і владою зайняли жителі столиці?
Оскільки їхня підтримка та навіть активна участь в акціях опозиції для мене абсолютно очевидна, для відповіді на це та інші питання я вирішив написати серію статей на тему Євромайдана і почну, мабуть, з відповіді саме на це .

Одразу скажу, що нічого окрім сміху, заяви про " булгаківський Київ", який начебто рішуче відторгає Євромайдан, у мене не викликають.
Не треба брехати, панове, зачаровані хрустом французької булки! Київ - проукраїнське місто і це навіть не результат пропаганди. Воно було втрачене для вас ще у 1991 році , коли стало столицею суверенної держави.
Всі матеріальні та нематеріальні переваги , які отримують кияни через цей його статус - найкраща запорука їхньої проукраїнської орієнтації .
Цим і голосування за відповідні партії пояснюється, а не "понаєхамі" із Західної України, як дехто намагаэться нас переконати .

У тому, що я правий можна переконатися ознайомившись з результатами голосувань у місті Києві за кілька років на сайті Центрвиборчкому. Тобто цілком очевидно, у кому саме кияни вбачають загрозу вітчизняному суверенітету і, выдповідно, такому своєму привілейованому статусу (і правильно роблять) і який з двох Союзів вважають перспективним.

Так що коли десь з'являються твердження про нібито незадаволених Майданом киян раджу не сприймати таку заказуху всерйоз. Ну, або ставитися з розумінням. Відсоток альтернативно мислячих є скрізь і завжди. Але він завжди невеликий. В іншому випадку Людство давно припинило б своє існування.

Ну і наостанок питання до тих , хто вважає , що все ж таки не підтримали: якщо на площі Незалежності зібралися як ви і стверджуєте виключно " ледарі" із Західної України , то звідки взялася така купа народу на Марші мільйона на підтримку Майдану? *Яка явно перевищує "населення" самого Майдану? І головне , куди вона потім поділася ? Роз'їхалась по домівках? А навіщо, якщо як ви стверджуєте, " западенців " туди (на Майдан) калачем ( грошима) манили?

P.S. припиняйте брехати, шановні. Ніякого булгаковського Києва немає .Двічі в одну річку не увійти .А скоро і для вас, українофобів, місця в ньому не залишиться.

P.P.S. неважко помітити , що основу моїх розрахунків складають міркування виключно матеріального характеру, але знаючи приземлену натуру тих , кому доведеться опонувати я свідомо уникаю апеляції до таких тонких матерій, як патріотизм, наприклад. Так що вибачайте . Як кажуть, "по мощам и елей" .

* Підрахунок того, скільки людей зібралося на Марші мільйона я викладу найближчим часом, оскільки ті підрахунки, які викладають українофоби, явно ангажовані і можуть задовольнити лише ідіотів.джерело: ми у жж

Немає коментарів:

Дописати коментар