понеділок, 28 січня 2013 р.

"Насильницька українізація" друга частина.І вновь продолжаєтся бой:)

Улюблена тема ісконніків - насильницька українізація, тому нам вкрай цікаве усе, що стосується самовизначення українців до періода українізації.
Знайти ж у такому випадку щось краще за перепис населення важко.
Тому ми власне до нього і звернемося.

А саме до перепису населення Києва 16 березня 1919 року проведеного більшовиками

Метою перепису було виявити етнічний склад населення Києва, а також рівень освіти. Національність опитуємих осіб записувалась згідно їх власних показань. Тому є і малороси і русини і українці (читайте примітку в самому низу).
*Нагадуємо, що політика коренізаії була започаткована XII з'їздом РКП(б) у квітні 1923 року в Москві.
А як ви самі бачите 16 березня 1919 року це задовго до 1923 року..і до перепису 1926 року також. І що ми бачимо ? А бачимо, що малоросів в 15.6 разів менше чим українців. А русинів аж 119 чоловік. Руських не відмічено взагалі. Русские (росіяни) є. Це добре підтверджує той факт, про який писалось ще в Киевской старине "русские (руськи) название не соответсвующее действительности что и осознается населением..малороссы название книжное и мало знакомое народу. Малоросами называют себя только учившиеся в школах"
                                                                      Титул книжки:


Перший лист:


Оглавление:


Найцікавіше. Національний склад Києва за результатами перепису на 1919 рік:

Ну і де ж ці малороси?!:)
Брехати можна скільки завгодно, але брехня скільки б її не було легко розбивається об таку тверду річ, як факт!
Виверти, мовляв джерело не заслуговує на довіру цього разу не пройдуть, джерело  кошерне:

Президе́нтская библиоте́ка и́мени Б. Н. Е́льцина — электронная библиотека в городе Санкт-Петербурге, Россия. Располагается в бывшем здании Сената и Синода на Сенатской площади,
Находится в ведении управления делами Президента Российской Федерации, бывшего заказчиком проекта; кандидатура директора библиотеки подлежит согласованию с Правительством Российской Федерации.
А ось і обіцяна примітка добровільності визначення опитуваного населення :P.S Питання до ісконніков: Де саме поділися малороси і коли відбулася насильницька українізація?Немає коментарів:

Дописати коментар